Entitats adherides
- Agrupament Escolta Alosa (Lleida)
- Agrupament Escolta i Guia La Petjada del Secà (Arbeca)
- Agrupa't (Lleida)
- AJAC (Associació de Joves Artistes de Calella) (Calella)
- Alerta Solidària
- Amics del Jazz (Lleida)
- AraPonent.cat (Lleida)
- Arran Alt Urgell (Alt Urgell)
- Arran Fort Pienc (Fort Pienc)
- Arran Lleida (Lleida)
- Arran Pla d'Urgell (Pla d'Urgell)
- Arran Terrassa (Terrassa)
- Assemblea d'estudiants de secundària (Lleida)
- Assemblea de Joves d'Agramunt (Agramunt)
- Assembla de Joves del Baix Llobregat (Baix Llobregat)
- Assemblea de Joves de Bellmunt d'Urgell (Bellmunt d'Urgell)
- Assemblea de Joves de Cervera (Cervera)
- Assemblea de Joves de Santpedor-El Graner (Santpedor)
- Assemblea d'Indignats de Cappont (Lleida)
- Assemblea d'Indignats Lleida (Lleida)
- Assemblea Indignada UdL (Lleida)
- Assemblea Popular de Girona (Girona)
- Associació de Consum Ecològic Lo Fato (Lleida)
- Associació de joves de Balaguer "Connectats" (Balaguer)
- Associació de Joves Els Pedregals (Cabanabona)
- Associació Juvenil DEKAA (Canet de Mar)
- Associació Kafarna (Tornabous)
- Ateneu Independentista i Popular de la Vila de Gràcia - La Torna (Vila de Gràcia)
- Ateneu Popular de les Corts (Les Corts)
- Ateneu Popular de l'Eixample (Eixample)
- Ateneu Popular la Sèquia (Manresa)
- Banc del Temps La Bordeta (Lleida)
- Bastoners del Casal l'Arreu (Mollerussa)
- Bastoners Pla de l'Aigua (Lleida)
- Bastoners UdL (Lleida)
- Biotiga Cultura Natural (Lleida)
- Candidatura d'Unitat Popular Balaguer (CUP) (Balaguer)
- Candidatura d'Unitat Popular Les Borges (CUP) (Les Borges)
- Candidatura d'Unitat Popular Lleida (CUP) (Lleida)
- Casal Estel Roig (La Bisbal de l'Empordà)
- Casal Independentista de l'Eixample La Cruïlla (Eixample)
- Casal Independentista del Pla de l'Estany (Pla de l'Estany)
- Casal Ocell Negre (Lleida)
- Casal Panxo (Berga)
- Casal Popular l'Arreu (Mollerussa)
- Casal Popular de l'Alt Urgell (Alt Urgell)
- Casal Popular El Rostoll (Tàrrega)
- Casal Popular l'Atzur (Terrassa)
- Casal Popular la Fura (Solsona)
- Casal Popular La Resposta (Fort Pienc)
- Casal Popular Sageta de Foc (Tarragona)
- Centre Obrer Instructiu d'Unió Republicana (Cervera)
- Centre Social "Lo Maset" (Deltebre)
- Circ Pols d'Estrelles (Girona)
- CjC-PCPC Lleida (Lleida)
- Col·lectiu A les Trinxeres (Ponent)
- Col·lectiu EAGLE / Espai Acció Gai-Lesbià de Lleida i Entorn (Lleida)
- Colla Bastonera de la Vila de Gràcia Cop a Cop (Vila de Gràcia)
- Comandoaccion (Palafrugell)
- Comissió Sindical INS Ciutat de Balaguer (Balaguer)
- Confederació General del Treball (CGT) de Catalunya
- Confederació General del Treball (CGT) de Lleida
- Consell d'Estudiants de Ciències de l'Educació (Lleida)
- Consell de l'Estudiantat d'ETSEA (Lleida)
- Coordinadora Jove de La Creu Alta Llamps i Trons (Sabadell)
- CSO La Xispa (Lleida)
- C.T.C. (Balaguer)
- Debako Gazte Asanblada (Deba, Euskal Herria)
- Democràcia Real Tàrrega (Tàrrega)
- Deperllà (Lleida)
- Des de Baix
- Ecoxarxa de Lleida (Lleida)
- El Celler d'espectacles (Lleida))
- El Mercadal (Balaguer)
- Endavant (OSAN)
- En Lluita (Lleida)
- Estudio Inédito (Lleida)
- Federació Catalana de Voluntariat Social (Lleida)
- Grup de Teatre Crític de Lleida (Lleida)
- ICV (Terres de Lleida)
- Info Revolta Lleida - ContraInformació (Lleida)
- Iniciativa per Rosselló (Rosselló)
- IPCENA (Lleida)
- Joves d'Esquerra Verda (Lleida)
- Kamilosetas Muskaria (Agramunt)
- Karbunko (Almacelles)
- La Crisi Perpètua (Balaguer)
- La Família Torelli (Lleida)
- La Magrana (Lleida)
- Les Absentes (Solsona)
- Lleida al Minut (Lleida)
- Lleida Carrers d'Art (Lleida)
- Lluita Internacionalista
- Lo Somriure (Lleida)
- Matadero Punk (Almacelles)
- Möndo Loco (Lleida)
- Pallasseata (Girona)
- Parking #95 (Balaguer)
- Partit Comunista del Poble de Catalunya (PCPC-Ponent) (Lleida)
- Plataforma d'Afectats per la Hipoteca (Lleida)
- RebelArt (Cervera)
- Rereguarda en Moviment (Lleida)
- Revolta Global - Esquerra Anticapitalista (Catalunya)
- Revolta Global - Esquerra Anticapitalista (Lleida)
- Revolta Global - Esquerra Anticapitalista (Pallars Jussà)
- Rudes Lleida (Lleida)
- Saletas Brothers (Manresa)
- SEPC (Lleida)
- SEPC (Cervera)
- Setmanari Directa
- Societat Obrera Móra d'Ebre (Móra d'Ebre)
- Som lo que Sembrem Ponent (Ponent)
- Staklar (Lleida)
- The Folkies (Balaguer)
- Txalados Txalaparta (Lleida)
- Waita TV (Lleida)
0 comentaris:
Publica un comentari a l'entrada